Klaipėda - miestas ir regionas

Žvejo sodyba Rusnėje

Kaimo turizmas

Žvejo sodyba Rusnėje

Žvejo sodyba Rusnėje. Rusnė – tai unikalus Lietuvos kampelis Nemuno deltoje, kur Nemunas išsišakoja į Skirvytę ir Atmatą. Sodyba įkurta 10 metrų nuo Pakalnės upės kranto, yra nuosava prieplauka, kur galima saugiai laikyti savo vandens transportą. Vienu metu sodyboje gali ilsėtis iki 15 žmonių. Įrengti 4 atskiri kambariai, yra WC, dušas, židinys bei pirtis.

Nemokamas Wi-Fi, TV. Lauke – didelė terasa, šašlykinė, laužavietė, kazanas, lauko židinys. Įrengtos supynės, futbolo aikštė. Į sodybą galima atsivežti gyvūnus. Įvairioms šventėms organizuoti ar tiesiog geram laiko praleidimui įrengtas BARAS su 2kw garso aparatūra, lazerio šviesų bei dūmų efektais, yra rusiškas biliardas.
Papildomai siūlome žvejybą Nemune, Atmatoje ar Skirvytėje. Valties nuoma su patyrusiu žvejybos gidu priklausys nuo pasirinkto žvejybos būdo (velkiavimas, spiningavimas). Taip pat galime organizuoti išvykas kateriu į Nidą ar Klaipėdą. Miegamos vietos: 4 atskiri kambariai 10-15 vietų, TV, Wi-Fi. Baras: žmonių skaičius neribojamas, garso aparatūra, TV, lazerių, dūmų efektai, rusiškas biliardas. Lauke: pavėsinė, šašlykinė, laužavietė, kazanas, vidaus, lauko židiniai, supynės, futbolo aikštė. Valčių prieplauka nemokama. Pirtis nemokama. Uždara teritorija. Į sodybą galima atsivežti gyvūnus.

Virtualus turas – Žvejo sodyba Rusnėje

Kaip nuvažiuoti į vietą?

GPS 55.296712, 21.360996