Vestuvių fotosesija – TOP 7 vietos Jūsų šventei

Pasakiškoms vestuvėms

Vestuvių fotosesija

1. Geologijos muziejus – vestuvių fotosesija

Šis muziejus yra šalia autostrados Vilnius – Kaunas prie Vievio, bet jo nesimato nuo autostrados. Lankymasis čia nemokamas, yra aikštelė automobiliams pasisitatyti. O pažiūrėti čia tikrai yra ką. Daugybė didelių akmenų, riedulių sudėliotų įvairiomis formomis džiugina akį. Taip pat prikasta visokių tvenkinukų, kurie peizažą daro dar įspūdingesniu. Fotosesijai tikrai puiki vieta. Vietos koordinatės 54.774503, 24.816672.

Vestuvių fotosesija

2. Kernavės viduramžių miestelis

Mažai kas žino, kad Kernavėje yra pastatyta autentiška XIII – XIV a. Mindaugo laikų gyvenvietė, kuri atvira visiems lankytojams. Čia yra nutiesta gatvė – pėsčiųjų takas aplink kurį pastatyti vieno aukšto mediniai pastatai. Čia galite sužinoti, kaip tais laikais gyveno lietuviai ir be abejo, pasidaryti labai įspūdingų fotonuotraukų. Teritorijoje jūsų akį patrauks lauko virtuvė, šulinys ir kiti dalykai. Patys pastatai yra užrakinti. Tačiau jeigu iš anksto kreipsitės į Kernavės istorijos ir archeologijos muziejaus darbuotojus, jie mielai jūsų fotosesijos metu atrakins pastatus. Tuomet galėsite pasidaryti fotonuotraukų pastatų viduje su visokiais autentiškais rakandais, kurios bus dar įspūdingesnės. Vietos koorinatės 54.884225, 24.847632

Vestuvių fotosesija vieta

3. Lentvario dvaro ola ir krioklys

Kadangi Lietuva neturi kalnų, tai neturi ir vertų dėmesio olų. Tačiau maloni išimtis yra Lentvaryje. Čia dvaro parko teritorijoje galima rasti gana geros būklės išlikusią olą, kurios viduje čiurlena upelis, o šalia olos ir fotosesijai tinkantį krioklį. Lankymas nemokamas. Vietos koordinatės 54.660427, 25.03986.

4. Trakų Vokės dvaras – vestuvių fotosesija

Dar vienas geras pasirinkimas, kas nori nuotraukų su gražaus dvaro vaizdais. Pats dvaras yra pakankamai gerai išsilaikęs. Prie jo yra medžių alėjos takas, įvairios dekoracijos. Tai jūsų nuotraukoms suteiks papildomo žavesio… Lankymas nemokamas. Vietos koordinatės 54.630651, 25.108383.

5. Varnikų pažintinis takas

Vieta fotosesijai – Varnikų botaninio zoologinio draustinio 3,5 km ilgio pažintinis takas, vedantis per Ilgelio pelkę, kurio maršrutas susideda iš 10 informacinių stotelių. Šis pažintinis takas leidžia pamatyti gražiausias bei sunkiai prieinamas draustinio vietas, suteikia žinių apie gamtą, vietos kraštovaizdžio ypatumus, su jais susijusią žmonių veiklą. Vietos koordinatės 54.647819, 24.964971.

6. Paluknio aerodromas – vestuvių fotosesija

Tiems, kurie yra kelionių fanatikai džiaugsmo suteiks nuotraukos šalia lėktuvų. Į Vilniaus ar Kauno oro uostus jūsų niekas fotosesejai neįsileis, o štai Paluknio aerodromas tam kuo puikiausiai tiks. Kadangi lėktuvai privatūs, rekomenduotume gauti savininkų sutikimą fotografavimui. Vietos koordinatės 54.475377, 24.988872.

7. SpeedWay kartodromas

Jeigu Jūsų būsimas vyras yra automobilių ar motociklų gerbėjas, o gal net fanatas, tuomet fotosesiją surengti kartodrome gali būti puikus sprendimas. Originalios nuotraukos garantuotos! Vietos koordinatės 54.799202, 24.571254.

TOP sodybos Kaune ir TOP sodybos Vilniuje netoli šių gražių vietų.